категорії: блоґ-запис

ЛЕКЦІЯ БЕАТРІС РАМО ПРО СТВОРЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ МІСЦЬ

теґи: архітектура, лекція

18 березня 2010 року о 15:00 відомий архітектор Беатріс Рамо розкаже про створення громадських місць в проектах STAR strategies + architecture. Лекція відбудеться в Архітектурному клубі за адресою м.Київ, вул. Грінченка 7.

Беартіс Рамо (Іспанія, 1979 р.) закінчила університет ETSA у Валенсії за спеціальністю архітектура та планування міста. В 2006 році заснувала компанію STARstrategies + architecture в Роттердамі, яка займається широким колом питань, що пов’язані з архітектурою, від інформаційного дизайну до регіонального розвитку. Компанія виграла низку міжнародних конкурсів із архітектури та планування міст в Нідерландах, Китаї, Ісландії, Лівані та Іспанії. Беатріс Рамо зініціювала кілька досліджень, які привернули значну увагу урядів різних країн, зокрема «Ре-креація європейського міста – шоппінг ліст для міст другого порядку».

Беатріс Рамо читає лекції та є критиком в різних школах та інституціях, серед яких ChalmersGöteborg, ETSASevilla, AASв Тілбурзі, TUDelft, Elisavaв Барселоні, RietveldAcademyв Амстердамі, Музей архітектури у Вроцлавіта та ін.. Окрім того в AASв Тілбурзі Беатріс Рамо керує дослідницькою студією «Архітектура та ринок». З 2008 року вона є управляючим редактором журналу «MONU», який присвячений питанням урбанізму.

До заснування STAR Беатріс Рамо працювала в OfficeforMetropolitanArchitecture – ОМА в Роттердамі, де вона брала участь в роботі над проектом будівлі штаб-квартири китайського центрального телебачення (ССTV) в Пекіні та нещодавно відкритого «Dee & CharlesWyly» театру в Далласі.

Вхід на лекцію вільний.